1

Заступник командира 55-ї артилерійної бригади по роботі з особовим складом підполковник Ігор Неминський вручив орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, яким посмертно було нагороджено офіцера бригади Петра Третьяка, сину загиблого захисника України Андрію Третьяку. Також разом з державною нагородою Ігор Неминський вручив і погони підполковника, – саме таке військове звання було присвоєно Петру Анатолійовичу також посмертно.

Вручення ордену та погон стало найзворушливішим моментом церемонії вручення дипломів випускникам військової кафедри Дніпропетровського університету залізничного транспорту. На церемонії також були присутні мама офіцера Тетяна Петрівна, його дружина Оксана та діти.

Орден Богдана Хмельницького Петро Третьяк отримав за подвиг, який він здійснив, прикриваючи своїх товаришів під час виходу з Дебальцевського напрямку.

Нагадаємо, що життя 42-річного заступника командира гаубичної артилерійної батареї 55 артибригади майора Петра Третьяка обірвалося 6 серпня 2014 року поблизу міста Красний Луч Луганської області. Поховали захисника Батьківщини 8 грудня в Томаківці Дніпропетровської області, де проживають його батьки.