оборона(1)

У липні місяці Фонд надав допомогу, яка вже стала звичною, для трьох бійців, які відправляються на передову. Було закуплено необхідне обмундирування, комплектація для бійців та оформлено страхування життя, де внесено першу страхову премію. Такі заходи вже стали звичними для Фонду, адже вони допомагають захистити бійців, які направляються в зону антитерористичної операції у найспекотніші місця вздовж лінії розмежування. Забезпечити їм захист фізичний та емоційний – найменше, що ми можемо зробити для своїх захисників. Для закупівлі необхідного обмундирування та оформлення страхових внесків було витрачено 21 тисячу гривень.

Також стало відомо, що 30 липня в зоні АТО загинув військовослужбовець Нацгвардії. Він служив в військовій частині 3029, а на момент інциденту був безпосередньо в зоні антитерористичної операції. Попередня версія подій – самогубство, але надалі проводиться розслідування, щоб встановити реальну причину чи підтвердити попередню версію. Хлопець був спокійний, уникав конфліктів.

Також серед гарний новин, провели черговий рибацький турнір для бійців АТО в Запорізькій області. Прийняли участь близько 20 воїнів. Все це заходи для психологічної адаптації наших захисників після повернення з зони АТО.

На сайті Запорізької міської влади з’явилася нова петиція, в якій пропонують проїзд у міському транспорті для учасників АТО офіційно зробити безкоштовним. Підтримати ініціативу може кожний своїм голосом.