02

Згідно з інформацією Запорізької обласної ради, загиблий 47-ми річний захисник України, боєць кіровоградського батальйону територіальної оборони, відбував військову службу в 57-ій механізованій бригаді та героїчно загинув 17 лютого в жорстоких боях під Дебальцево.

«Від імені всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Анатолія, розділяємо разом з вами біль втрати», – пише прес-служба ЗОДА.

З Анатолієм Шумило родичі та близькі попрощалися сьогодні, 5 березня в Вільнянському палаці культури. Поховали Героя в селі Новомихайлівка Вільнянського району, де нині проживають його мама, дочка та сестра.

01

Заступник Запорізького обласного військового комісаріату Михайло Логвінов розповів, що Анатолій був призваний на службу в армію 28 серпня минулого року під час третьої хвилі часткової мобілізації. В складі батальйону наш земляк брав активну участь в проведенні антитерористичної операції на території Луганської області. 17 лютого, при обстрілі Чернухіно, Анатолій Шумило отримав тяжкі поранення несумісні з життя. Ще вчора тіло українського Героя було доставлено в м. Вільнянськ. Анатолій Шумило став 73-ім військовим Збройних сил України, що віддав своє життя в боротьбі за захист нашої незалежності.

Вічна пам’ять Герою.