оборона(1)

Сьогодні вдень бойовики 54 рази обстріляли українські позиції. Раніше основна частина обстрілів була зосереджена у нічний час. Наразі ми бачимо, що денна норма обстрілів також значно підвищилася. Бійці говорять про те, що відповідати з кулеметів на постріли артилерії безглуздо.

Вздовж лінії розмежування сьогодні стріляли бойовики з мінометів 120 мм та 82 мм, біля Авдіївки стріляли терористи з танку безпосередньо по населеному пункту. Зараз вже відомо про два влучання у житлові будинки. Недалеко від школи є потрапляння у газову лінію. Ремонтні роботи потребують стабільної ситуації, тому найближчим часом відновити не буде можливості скоріше за все.

Представлені фото руйнувати в Авдіївці лише підтверджують питання про евакуацію мирних жителів. Житлові будинки дуже пошкоджені, а потрапляння з танку роблять деякі квартири минулою згадкою. Терористи постійно обстрілюють місто, причому застосовують сильну та небезпечну зброю для цього.

Сьогодні штаб АТО повідомляє про втрати. Троє військових були поранені в результаті бойових дій, а один військовий загинув. Кількість обстрілів підвищилася, ситуація погіршилася, тому немає нічого незвичного в тому, що під час нападів військові зазнали втрат. Проте хочеться, у майбутньому звести все до мінімуму.
Ситуація в Авдіївці залишається складною для мирних жителів, тому волонтери продовжують збір продуктів харчування, теплих речей, ковдр тощо. Бажаючі прийняти участь у допомозі мирним жителям Авдіївки можуть передати волонтерам речі, продути чи допомогти фінансово закупити все необхідне.