оборона

22 червня терористи продовжили свої провокаційні напади в зоні АТО. Також штаб АТО повідомляє, що на Донеччині поранено мирну жительку під час обстрілів в Мар’їнці. Під час мінометного вогню одна міна потрапила в дах житлового будинку. На сусідній ділянці поралася місцева жителька 43-річна. Постраждала потрапила до лікарні, проте поранення не надто складні, тому пронози досить позитивні.

Сьогодні терористи стріляли по всім напрямкам вздовж лінії розмежування. ДНР та ЛНР також говорять про напади українських військових на підконтрольні ним території. Припинення вогню мало вже десятки разів звільнити нас від безглуздих втрат, проте обстріли продовжуються, а сторони звинувачують одна одну в цьому.

Загалом ситуація залишається напруженою. Штаб АТО повідомляє про 10 обстрілів за минулу добу. Один раз бойовики застосували заборонені мінськими домовленостями міномети. Вже не перший раз страждають житлові будинки, квартали через обстріли бойовиків.

На Маріупольському напрямку відбувся обстріл з мінометів 82 мм житлового кварталу у Мар’їнці. Також постріли було чутно біля Широкино. Позиції українських військових біля Лебединського обстріляли з зенітної установки та БМП.

На Донецькому напрямку стріляли по Авдіївці з стрілецької зброї, БМП та гранатометів. Також на позиції працював ворожий снайпер, який декілька разів мало не влучив у українських бійців.

На Луганському напрямку режим тиші сьогодні порушували найчастіше. Стріляли біля Щастя, Кримського, Лобачевського, Жовтого. Використали для нападів терористи стрілецьку зброю, міномети 82 мм та кулемети великого калібру.