13.11

15 листопада на засіданні Кабміну було прийнято рішення про збільшення одноразової допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули підчас виконання службових зобов’язань або в наслідок захворювання, пов’язаного з виконанням їм зобов’язань з 500 до 750 прожиткових мінімумів, що наразі складає 1 млн 200 тис грн..
Також збільшення здобули і такі виплати, як:

– інвалідність 1 групи – 400 прожиткових мінімумів одноразової допомоги (раніше було 250)
– інвалідність 2 групи – 300 прожиткових мінімумів одноразової допомоги (раніше було 200)
– інвалідність 2 групи – 250 прожиткових мінімумів одноразової допомоги (раніше було 150)

При цьому слід відзначити, що сім’ї загиблих військових, котрі були резервістами, призвані на навчання чи спеціальні збори, залишається незмінною і становить 500 прожиткових мінімумів.

Листопад місяць вже дає нам відчуття скорої зими своїм прохолодним диханням. Так, до голови фонду звернулося командування військової частини 3029 з проханням допомогти у придбанні вхідних дверей до нового приміщення, а також міжкімнатних дверей всередині приміщення. Фондом було придбано двері на загальну суму 27,5 тисяч гривень. Окрім того на нужди частини були придбані кабеля та електроінструмент (перфоратор, шліфувальна машинка), а також для забезпечення частини гарячою водою, фонд допоміг придбати водонагрівач. Загалом, допомога в/ч 3029 у листопаді склала майже 88 тисяч гривень.