оборона

Офіційно штаб АТО повідомляє про те, що сьогодні на фронті відбувається суттєве загострення ситуації. Він розповів про те, що найбільше ситуація загострилася на Маріупольському напрямку, а Донецький напрямок відійшов на третє місце. На Луганському напрямку також спостерігається загострення ситуації. Бійців української армії тримають позиції, але все частіше зазнають втрат з боку особистого складу.
Загострення ситуації можна пояснити двома факторами. По-перше, бойовики завжди активні на травневі свята, оскільки вважають своїм обов’язком показати, що вони також вміють воювати, що вони відстоюють свої права. Також нещодавно в зону АТО заїхав черговий гуманітарний конвой від Російської Федерації, а це вже традиційно означає, що бойовики отримали нову допомогу у вигляді зброї та людей.
Сьогодні в Красногорівці були найбільші втрати: один загиблий військовий та четверо поранених. Саме звідти надходить інформація про прибуття чергового гуманітарного конвою російської влади. За минулу добу штаб АТО повідомляє про 70 обстрілів позицій української армії вздовж лінії розмежування. Всього українська армія понесла такі втрати: двоє загиблих та шестеро поранених бійців.
Бойовики застосовували для нападів міномети, гранатомети, БМП, стрілецьку зброю, кулемети та інше тяжке озброєння. В деяких випадках українські бійці були вимушені відкривати вогонь у відповідь щоб втримати позиції та зберегти життя військовим. Все частіше українським військовим доводиться застосовувати зброю під час провокацій терористів.