oborona

Сьогодні від початку доби бойовики значно зменшили кількість своїх нападів. Це визиває занепокоєння, оскільки викликає підозру щодо нових провокацій, які готують бойовики. На всіх напрямках сьогодні було відносно спокійно, але все ж провокації були та стріляли з забороненої зброї по позиціям українських військових.

На Луганському напрямку не зовсім спокійно було біля Кримського, оскільки там стріляли терористи з мінометів різних калібрів. На Донецькому напрямку бойовики застосували біля Луганського та Авдіївки гранатомети, міномети та кулемети. Стрілецька зброя також активно застосовується в провокаційних обстрілах. На Маріупольському напрямку традиційно під обстрілами опинилася Мар’їнка. Позиції українських військових були активно обстріляні з забороненої мінськими угодами зброї.

Активні обстріли щодня проводяться по Троїцькому. Військові кажуть, що бойовики намагаються намацати в обороні української армії слабкі місця. Саме тому по селищу стріляють постійно, причому не розбираючи звичайні будівлі та пункти української армії. Бойовики стріляють з невідомої зброї, яка завдає значної шкоди. Військові кажуть, що біля цієї позиції терористи використовують туман, сніг, щоб підібратися ближче та відтіснити українських військових та взяти дорогу під контроль. Українські військові запевняють, що у бойовиків немає шансів, що вони уважно стежать за їх рухами та роблять все, щоб вони не мали успіху. Хочеться вірити, що українські бійці доведуть терористам, що вони кращі, спритніші та все це без жертв.