oborona

Сьогодні в результаті нападу диверсійно-розвідувальної групи терористів в районі Станиці Луганської українські військові знову втратили своїх бійців. Двоє солдатів загинули з боку української армії. Ще одного хлопця наразі розшукують, бо він пропав безвісти. Ще п’ятеро хлопці отримали серйозні поранення, тому направлені до шпиталю для лікування. Щодо втрат з боку бойовиків – інформація уточнюється. Зараз нічого неможливо сказати крім того, що фальшивий режим тиші підтримувати терористи не будуть.

Українські військові не стріляють у відповідь на провокації бойовиків, але вони знаходять нові способи дестабілізувати ситуацію та спричинити втрати у складі українських військових. Вони хочуть відтіснити позиції українських військових, а для цього ще нещодавно застосовувати важку артилерію. Наразі вони просто взяли тайм-аут для підготовки чергової провокації, нападу чти обстрілу.

Після таких подій багато хто називає перемир’я фальшивим, оскільки бойовики не сподіваються залагодити конфлікт, а хочуть більше втрат, більше територій та влади. Наразі пошуки зниклого бійця проводять сили Національної Гвардії України, військові на місці. Також проводяться спеціальні операції для знищення диверсійної групи та відновлення порядку на підконтрольній українській армії території.

Якщо хтось говорив про можливість перепочинку під час режиму тиші, то варто переглянути таку стратегію. Хлопцям необхідно бути максимально готовими до будь-яких підступів, провокацій з боку бойовиків з будь-який момент часу.