кухня

Вже третій рік поспіль українські патріоти продовжують боронити свою Вітчизну від російських загарбників, які зайняли українські землі та надалі обстрілюють позиції ВСУ. Це означає, що кожного дня зростає кількість скалічених українців. З метою покращати долю таких співвітчизників, наразі завершується підготовка до відкриття нового реабілітаційного центру для бійців, які пройшли службі в регіонах проведення Антитерористичної операції. Засновники та волонтери черкаської благодійної організації “Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьміних” заявив про відкриття реабілітаційного Центру для військовослужбовців, які постраждали в ході війни на Донбасі.

Позитивний досвід Черкаси перейняли у Житомира: там відкриття першого Реабілітаційного центру фонду братів Кузьміних для військовослужбовців, що були покалічені під час захисту східних кордонів України від Російської навали було зроблене ще минулого 2016 року. Хлопцям надається безкоштовна реабілітаційна допомога. У військових після спеціалізованого лікування травм з`являється шанс на повернення до нормального безболісного життя, не скутого у ліжку тіла.
Оскільки, нажаль, про припинення російського військового тиску мова ще не йде, хлопці продовжують втрачати своє здоров`я на Донбасі, отже Фонд братів Кузьміних прийняв рішення про відкриття другого Реабілітаційного Центру для воїнів АТО. Місце було обрано не зненацька – це результат тривалого аналітичного процесу відновлення бійців після отриманих поранень та травм, а також географічна локація місць проживання таких військовослужбовців. Іншими словами, сім`ям травмованих хлопців не треба витрачати кошти, щоб дістатися далеких Центрів реабілітації, тому більша кількість Захисників України зможуть отримати безоплатну допомогу поблизу своїх рідних міст та сіл.