oborona

Бойовики більше всього люблять організовувати провокації в зоні АТО. Досить часто вони під виглядом українських військових проводять обстріли власних позицій, щоб потім пред’явити це міжнародним організаціям. Саме під час таких провокацій виявляється, що українці бійці в зоні АТО стріляють по мирним жителям, школам, дитячим садкам, лікарням тощо. Все це фіксується за допомогою відео та застосовується проти сил АТО. Бойовики намагаються зняти матеріал для виходу фільму про жахливі вбивства в зоні АТО від українських бійців. На російських каналах регулярно показують саме такі жахливі злочини української армії.

4 січня день в зоні АТО був насиченим та складним. Бойовики провели обстріли в трьох напрямках. На Маріупольському напрямку дісталося Воляному та Широкіно, оскільки по позиціям стріляли з мінометів. Гнутово, Павлопіль та Талаківку атакували з гранатометів, стрілецької зброї. Широкино обстріляли з БМП.

На Луганському напрямку під обстрілами опинилася Новозванівка. Її атакували з мінометів 120 мм, також з гранатометів дісталося Станиці Луганській та Новоолександрівці.

На Донецькому напрямку обстріляли Троїцьке та Зайцево з мінометів 120 мм та 82 мм. Також під обстрілами опинилися Луганське, Авдіївка, Крута Балка, які були атаковані стрілецькою зброєю та гранатометами.

Під час обстрілів поранено одного українського військового. Варто нагадати, що 2 січня в результаті порушень правил поведінки в зоні АТО на Донецькому напрямку біля Мар’їнки загинуло двоє українських військових та двоє ще були поранені.