3(1)

За даними українських військовослужбовців, бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» продовжують ігнорувати Мінські домовленості, відкриваючи вогонь по мирним населеним пунктам та опороних пунктах українських військовослужбовців із заборонених видів озброєнь та техніки.

Ситуація в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України залишається досить напруженою, однак контрольованою українськими збройними силами. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО. Згідно з офіційними даними, протягом тижня в середньому бойовики проросійських гібридних бандформувань щоденно здійснювали близько 80 обстрілів із заборонених міжнародними домовленостями видів зброї. Майже половина всіх здійснених обстрілів прийшлася на район окупованого міста Донецьк. При цьому ватажки терористів цинічно звинувачують в здійсненні своїх злочинів українську сторону.

Загалом протягом останньої доби бойовики били зі 120 міліметрових мінометів по усіх напрямках. Зокрема, по позиціях сил АТО — на підступах до населених пунктів Піски, шахта Бутовка, Опитне та Верхньоторецьке. В районі сектору «М» – по Гранітному.

По селищі Золоте російсько-терористичні війська завдавали удари з танків. З метою подавлення вогневих точок противника українські військовослужбовці відповідали із незаборонених Мінськими домовленостями зразків зброї. Нагадаємо, що останню добу ворог більше 70 разів обстрілював українських військових та житлові квартали в населених пунктах: Красногорівка, Марьїнка, Опитне, Авдіївка, Горлівка.