2010 оборона

Бойовиками, що розмістилися на території Донецької області, на початку цього тижня було обстріляне українське сістто, де проживають цивільні. В ході обстрілу поранень дістала жінка. Сепаратистський вогонь був відкритий з мінометів з калібру у 82 мм.

Це в такий спосіб бавляться найманці угруповання так званої “ДНР”, які обстрілюють позиції військових України поблизу населененного пукту Залізне, Донецька область. Під вогнем опинилися мирні мешканці міста.

За інформацією прес-центру штабу АТО, кулі окупантів потрапили у шию та тулуб 48-річної місцевої жительки. Постраждала була доправлена до міської лікарні у Торецьку. Постраждалій надали необхідну медичну допомогу. За оцінками лікарів, стан жінки можна розцінювати як стабільний.

З боку української сторони СЦКК було оприлюднено засудження дій НЗФ ОРДО на рахунок того, що бойовики обстрілюють населені пункти, без жалю щодня загрожуючи життю та здоров’ю цивільного населення. Це має наштовхнути на висновки, що такі послідовні ворожі дії з боку керівництва ОРДО, є свідченням проте, що вони зацікавлені у продовжені загостреної стадії конфлікту. Це підтверджується демонстрацією бажання порушувати режим припинення ведення вогню та свідомим невиконанням Мінських домовленостей між лідерами країн-учасників конфлікту та ряду лідерів держав-партнерів.

В ФБ, на офіційній сторінці прес-центру штабу АТО є інформація про те, що бойовики стріляють з кулеметів, поцілюючи у укріплені позиції українців поблизу Кримського, а мешканці Лобачевого відчували звуки стрілецької зброї. Те ж саме відбувається у всіх районах Донецької та Луганської областей, що розташовані на «нулі».