1

В Запорізькій області призивна кампанія «Осінь-2015» закінчилась відправкою двох останніх команд загальною чисельністю 35 чоловік, які поповнять ряди запорізьких частин Національної Гвардії України – 9-го полку оперативного призначення та 23-ї бригади з охорони громадського порядку. Всього протягом 2015 року на строкову службу до лав Збройних сил України було відправлено близько 1500 чоловіків та юнаків у віці від 20 до 27 років.

Однак працівники військових комісаріатів Запоріжжя та області сидіти без роботи, звичайно, не будуть, адже продовжується робота з підготовки кампанії по приписанню до призовних дільниць юнаків 1999 року народження, яка буде проходити 2016 року з 1 січня по 31 березня.

Як розповів заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом Михайло Логвінов, приписка буде проводитися з метою взяття на військовий облік майбутніх захисників країни, вивчення призовних ресурсів, ступеню придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, отриманої спеціальності чи професії, рівня фізичної підготовки, а також вивчення морально-психологічних якостей юнаків. Планується, що протягом 3-х місяців на призовні дільниці будуть приписані близько 9000 жителів Запоріжжя та області. Приписці підлягають всі юнаки, які постійно чи тимчасово проживають на території міста чи району, окрім осіб без громадянства, іноземців та осіб, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.