2

Доброволець із Бердянська Запорізької області, Олексій Омельченко вже майже рік разом з іншими захисниками нашої Батьківщини утримує позиції українських військових в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Під час зустрічі предстоятеля Української православної церкви з бійцями добровольчого батальйону ОУН, який тримав оборону на передовій в Пісках та в районі Донецького аеропорту, Патріарх Філарет відзначив Олексія медаллю «За жертовність і любов до України». Серед учасників даної зустрічі були й члени родини загиблого в листопаді 2014 року Героя України Андрія Юрги.

Мама Олексія Омельченко – Анетта, доцент Бердянського державного педагогічного університету, дізналася про відзначення сина із ЗМІ. Каже, що новина її здивувала і порадувала одночасно, а також сильно загострила почуття відповідальності. Жінка виховувала сина з активною життєвою позицією, відповідальністю за долю країни тож, коли війна прийшла на рідну землю, хлопець добровольцем став на захист Батьківщини від ворога. На передовій знаходиться з літа 2014 року. Зі слів мами нашого захисника, син про нагороди говорити не любить, тому що воює за Україну, а не за медалі та грамоти.