1

Бійці другої протитанкової батареї 55-ї окремої артилерійної бригади під командуванням майора Антона Логвінова вже не перший місяць знаходиться на передовій Східного фронту.

Наразі, перебуваючи на нових бойових позиціях, наші запорізькі бійці продовжують аналізувати проведені бої, осмислювати тактику боротьби з агресором та відшліфовують військове мистецтво. Військові будні на передовій не проходять і без святкувань великих державних та релігійних свят. До речі, на Зелені свята в розподіленні другої протитанкової батареї 55 окремої артилерійної бригади було проведено святковий обряд. Весь особовий склад урочисто шикувався, а священик провів обряд освячення воїнів та техніки. В строю бійці стояли під державним прапором та прапором Запоріжжя.

Ще взимку, у відповідності з Мінськими домовленостями, протитанкова артилерійна батарея зайняла свої позиції на відстані 25 кілометрів від лінії розмежування. Цей підрозділ виконував бойові завдання спочатку на Маріупольському, а потім і на Дебальцевському напрямках. Протитанкісти з початку війни на Донбасі завжди утримували найважчі рубежі та знищили немало ворожої техніки. 100-мм протитанкові пушки «Рапіри», які є на озброєнні у бійців, протистояли не лише броні, а й знищували «кочові» міномети. Не мало було й спроб проросійських найманців знищити українських артилеристів. В свою чергу, наші воїни не раз завдавали гідного удару та знищували укриття бойовиків. Адже артилеристи вірять, що їх зброя і є саме тим бронебійним аргументом на користь мирного вирішення конфлікту.