дом

У рамках реформування української міліції в поліцію, з 2015 року 4 серпня в Україні є офіційним щорічним Днем національної поліції. Традиційно в такі дні вручають грамоти і нагороди тим українцям, які є гордістю країни і є уособленням тих співвітчизників, які гідні гучного публічного визнання. Не став виключенням і поточний, 2017 рік. Тим паче, що приводи для видачі нагород є більш ніж значущими.
До другої річниці з дня впровадження в Україні такого підрозділу як Національна поліція, президент Петро Порошенко нагородив героїв, які не побоялися ризикнути власним благополуччям і внесли вклад на захист своєї країни. Відмітною нагородою був відзначений і громадянин Запорізької області, правоохоронець Сергій Веселов. Про цю вагому для Запоріжжя, Краматорська і для усієї України подію є згадка на офіційних сторінках Інтернет порталу Президента. Командирові спецьроти поліції особливого призначення Сергію Веселову гарантом української Конституції був вручений орден “За мужність” III ступеня.
Приводом для приставляння військового до президентської нагороди стали події, які мали місце на початку серпня 2014 року, коли під час проходження служби на Донбасі в зоні Антитерористичної операції майором Веселовим в ніч з 5 на 6 серпня булла зупинена колона російських окупантів. Терористи, які здійснили спробу зайняти Краматорськ, підконтрольний Києву, наштовхнулися на опір українських патріотів. У бою, безпосереднім учасником якого став запорізький житель Сергій Веселов, героям вдалося позбавити ворога бойової техніки: зруйнувати 2 легкові автомобілі, знищити танк Т- 72, дві БМП- 2, одну БМД- 2 і винищити понад 20 терористів.
Мешканці Запоріжжя, бойові побратими та товариші по службі пишаються героїчними діями свого земляка та усіх, хто приймав участь у тих серпневих подіях 2014 року.