оборона

25 січня українські військові повідомляють про 21 обстріл в зоні АТО. В результаті провокацій зі сторони бойовиків один український військовий був поранений. Терористи продовжують обстрілювати позиції українських військових на всіх напрямках.

На Маріупольському напрямку сьогодні стріляли по Красногорівці з артилерії 122 мм, по Гнутово, Широкиному, Павлополю, Новотроїцькому стріляли з стрілецької зброї та гранатометів. На позиціях біля Новотроїцького та Мар’янки працював ворожий снайпер, а по Широкино стріляли ще й з БМП.

На Луганському напрямку сьогодні бойовики вели вогонь по Оріховому та Новозванівці. Вони для цього використали кулемети великих калібрів, гранатомети та стрілецьку зброю. На Донецькому напрямку під обстрілами опинилися сьогодні Троїцьке, Авдіївка, Луганське та Зайцево. Перші два населених пункти обстріляли з мінометів 120мм та 82 мм, а інші два та Авдіївка були обстріляні з кулеметів великих калібрів, гранатометів різних калібрів та стрілецької зброї.

Сьогодні терористи 40 хвилин вели обстріл Красногорівки. В результаті мінімум чотири снаряди потрапили по місту. Напад здійснювався з використанням реактивних установок «ГРАД». Мирні жителі не постраждали, а от населений пункт зазнав чималих руйнувань.

Також хочеться зазначити, що бійці АТО стали новими супергероями. З’явився український комікс «Захисники країни», який поки розповсюджується невеликим тиражом. Він має привчати молоде покоління до патріотизму та донести до всіх героїзм українських бійців з зоні АТО.