оборона

Допомога військовим частинам для Фонду вже стала звичною справою. Річ у тім, що фінансування державного для реалізації нагальних потреб та необхідних заходів не вистачає. Саме тому Фонд намагається максимально швидко реагувати на потреби військових частин в автомобільних запчастинах, ремонтах, поліграфічних виробах тощо.

У травні місяці для військової частини А2176 САРМАТ виділено близько 30 тисяч гривень для закупівлі автозапчастин. Це дозволить відновити роботу деяких машина та знову направити їх в зону АТО. Транспорт відіграє важливу роль, тому необхідно ефективно його ремонтувати. Також біля 5 тисяч гривень виділено на поліграфічні вироби.

На минулому тижні ОБСЄ фіксує загострення ситуації на 75%. Багато зброї розміщено біля лінії розмежування та близько до житлових районів. Спостерігачів така ситуація турбує. В зоні АТО кількість поранених військових та мирних жителів збільшилася. Необхідно підтримувати бійців, щоб вони могли втримати позиції та не пустити ворога далі вглиб країни.

Волонтери намагаються підтримати хлопців смачними продуктами, речами, гарними словами. В зону АТО щотижня направляється нова допомога з дитячими привітаннями чи словами підтримки. Кожен може приєднатися до волонтерів та зробити щось корисне для країни – підтримати, надихнути бійців, які захищають наші кордони.