Members of the armed forces of the separatist self-proclaimed Donetsk People's Republic drive an armoured vehicle on the outskirts of Donetsk

Бойовики постійно провокують українську армію, була інформація про те, що деяке їх обладнання та зброя вже вийшли з строю, але вздовж лінії розмежування розпочались певні маневри, що штовхає на думки про ймовірний наступ супротивника. Незаконні збройні формування постійно змінюють свої позиції та проводять певні маневри. На даний момент говорити про наступ рано. Його ймовірність досить незначна. Спеціалісти підкреслюють, що переміщення вздовж лінії розмежування стосується не лише бойовиків, а й техніки, що є в їх розпорядженні. Це може бути система артилерійська, танки, тощо. Українські військові зафіксували в деяких місцях скупчення танків, але це ще не привід для хвилювання. Їх наявність – негативний факт, але він не говорить нам про наступ.

Розвідка працює, але не оприлюднює своєї роботи, оскільки зайва інформація зведе все нанівець. Де саме супротивник накопичує свої сили – інформація секретна, тому варто її залишать без розповсюдження. На даний момент наступальні дії не плануються. Інформація розвідки не підтверджує підготовку військового вторгнення на українську територію вглиб країни. Це гарна новина, але факт накопичення сил бойовиками залишається фактом. Терористи поступово нарощують свої сили, готуються до продовження війни. Український народ вже давно сподівається, що війна закінчиться, що фінансування бойовиків припиниться та українська армія отримає змогу вернути собі території, підконтрольні терористам.