1

На Кушугумському кладовищі в Запорізькому районі урочисто відкрили Пам’ятний хрест, встановлений спочатку на Алеї невідомих учасників антитерористичної операції на Сході України, яка з’явилася на кладовищі 1 жовтня 2014 року, коли з усіма військовими почестями тут було поховано 54 безіменних українських військовослужбовців.

На сьогодні, завдяки кропіткій роботі спеціалістів з НДЕКЦ при ГУ МВС України в Запорізькій області 20 захисників України було ідентифіковано. Майже всі вони з великими почестями були перепоховані на своїй малій батьківщині.

Родичі нашого загиблого земляка Андрія Гладкова прийняли рішення не перезахоронювати свого близького на кладовищі в Запоріжжі. Тут його могила виділяється серед інших наявністю портрету та великою кількістю вінків, живих квітів. А мама десантника-«кіборга» Олександра Пивоварова, яка проживає в Москві, навпаки, вирішила поховати залишки свого сина, який загинув на зльотно-посадковій смузі Донецького аеропорту, на цій Алеї Кушугумського кладовища, де, є надія, коли-небудь з’явиться меморіал захисників України. Традиційно на заході за участю представників облдержадміністрації, були присутні і керівники трьох релігійних конфесій — керуючий Запорізькою єпархією УПЦ КП Фотій, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії Римо-католицької церкви Ян Собило та єпископ Донецького екзархату Української греко-католицької церкви Степан, які і проводили обряд освячення пам’ятного хреста.