01

В неділю вранці російсько-терористичні війська, не дивлячись на перемир’я, мирні домовленості та дію режиму припинення вогню, почали чергову спробу штурму на селище Широкіно та наступ на Маріуполь. Про це повідомляють військовослужбовці Національної Гвардії, які зараз знаходяться поблизу міста.
Бойовики ведуть жорстокий бій. Обстріли ведуться з важких мінометів, після чого починають штурм. Зі слів українських бійців, їм вдалося втримати позиції, а також уникнути втрат: ні загиблих, ні поранених, на щастя немає. На даний момент бійцям з метою підкріплення прийшов на допомогу український спецназ.

Також бійці наголошують, що українські силовики не порушують режим припинення вогню та стріляють тільки у відповідь без застосування мінометів та артилерії. Нагадаємо, що українські військові на сьогоднішній момент контролюють близько 2/3 території селища Широкіно. Також минулого тижня комбат полку «Азов» розповів, що Широкіно знаходиться на межі санітарної катастрофи, він зруйнований майже на 70%.

За минулу ніч бойовиками були обстріляні сили АТО 12 разів. Окрім цього, терористи застосовували реактивні системи залпового вогню по населеним пунктам Водяне, Тоненьке та Авдіївка.