1

Як повідомляє прес-офіцер сектору «М» Дмитро Горбунов, під Маріуполем Донецької області бойовики самопроголошеної «ДНР» знову почали застосовувати танки та важке озброєння. Після від’їзду місії ОБСЄ від лінії протистояння, озброєні бандформування значно розширили географію обстрілів на даній ділянці фронту. Протягом останньої доби з мінометів калібру 120 мм зазнали обстрілів позиції сил АТО і під Широкіним. Вночі бойовики вели вогонь із танків та мінометів в районі населеного пункту Павлополь. Також було відкрито вогонь із важкої артилерії. Потерпілих серед особового складу сил АТО немає.

За останньою інформацією штабу АТО, ворог продовжує вести найбільш інтенсивний вогонь в напрямках українських позицій в районі населених пунктів Піски, Авдіївка, Опитне (Донецька область), Гнутове та Павлополь (на Луганщині).

Окрім того, поблизу Авдіївки проросійські бойовики провели артилерійний обстріл позицій наших бійців з використанням пушок калібру 122 міліметрів.

В соціальних мережах повідомляється про нічний бій в районі селища Піски з використанням важкої техніки. Окрім цього, звуки бомбардування було чути в Путилівському районі Донецька.