oborona-1

Сьогодні терористи 17 разів обстріляли позиції української армії. Незважаючи на режим припинення вогню та розведення сторін провокаційні обстріли продовжуються. На Маріупольському напрямку стріляли біля Павлопілля, Новоселівки, готово та Широкіно. Бойовики вели обстріли за допомогою стрілецької зброї, мінометів тощо. На Донецькому напрямку біля Авдіївки та Новгородського лунали постріли з стрілецької зброї, кулеметів та гранатометів. На Луганському напрямку терористи вели обстріли біля Станиці Луганської та Новозванівки. Терористи застосували кулемети, гранатомети та стрілецьку зброю. Біля Новозванівки стріляв по позиціям української армії снайпер.

Хоч 21 вересня був підписаний документ про розведення військ, але наразі бойовики не збираються покидати позиції та створювати три безпечні зони, про які було домовлено. Українська армія готується до розведення військ, але бойовики навпаки роблять перекидання військ та посилюють деякі свої позиції. Після того як вони дотримуються режиму тиші можна зробити відповідні висновки та не чекати від терористів кроків назустріч.

Біля Золотого українські війська вже відійшли. На червону лінію перенесли відповідні інженерні споруди. Продовжиться відведення військ поступово. Українська сторона хоче побачити відповідні дії у бойовиків. Які також мають відвести свої війська.

Місцеві жителі занепокоєні, оскільки вони вважають, що українські бійці їх покидають. Вони ж пояснюють, що вони все одно слідкують за територією та забезпечують безпеку в цьому секторі. ОБСЄ слідкують за відведенням військ та підтвердили, що бойовики також переміщаються на червону лінію.