оборона 0910

Минулої доби в ході бойових дій поблизу Пісків український військовий зазнав поранень від гранатомету, яким гатили окупанти, декілька годин не залишаючи у спокої наших вітчизняних захисників . В прес-службі АТО повідомляють про загострення ситуації від проросійських бойовиків в районах Луганської та Донецької областей. Кожного дня спостерігачі фіксують порушення режиму тиші з боку окупованих територій України. Тільки минулої доби окупанти 19 разів порушували режим перемир’я.

В прес-центрі АТО інформують про багаточасовий обстріл з боку територій, зайнятих проросійськими окупантами та найманцями по військовим позиціям України. Неспокійно було українським патріотам у південно-східних підступах до Авдіївки. Вогнем поливали українські укріплені позиції біля Майорська і Зайцевого. Гранатометний обстріл не оминув одного з військовослужбовців сил АТО – захисника було поранено. Прес-служба повідомляє, що бойовики вирішили не оминути своєю увагою, також, Приморський напрямок: терористичні обстріли лякали українців ппоблизу Водяного, Гнутового, Старогнатівки, Талаківки.

Окупанти збільшили кількість провокаційних дій на Луганському напрямку: під обстрілами опинилися укріплення ЗСУ біля Трьохізбенки й Кримського. Як і раніше, терористи починають гатити по українських позиціях з настанням темряви, використовуючи заборонену зброю та техніку, нехтуючи міжнародні інституції та їхні положення. Кремль продовжує постачання озброєння та живої сили на підконтрольні Москві території.

Що стосується українців, то ЗСУ відповідають обстрілами, коли йдеться про загрозу життю бійців та мирних мешканців.