1710 оборона

Стало відомо, що бойовики знову здійснюють чисельні регулярні обстріли позицій Збройних сил України в зоні розмежування на Донбасі. Окупанти використовують стрілецьку зброю, гранатомети та БМП. Обстріли ведуться не тільки по військовим укріпленням, але й по мирним мешканцям. Так, днями, окупант-нелюдь, який витоптує землю Луганської області, застрелив вагітну українку.

За словами речника Міністерства оборони України з питань АТО Андрія Лисенко, який виступав на брифінгу, трагедія сталася у Брянці Луганської області. Його інформація має посилання на Головне управління розвідки Міноборони.

Жінка була позбавлена життя офіцером, який виступає за загарбницькі рішення Кремля в одному з підрозділів так званої 7 Окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу. В померлої був вже великий термін – 4 місяць вагітності.

Офіційних даних з місця страшної події поки немає, але посилаючись на неофіціальні джерела, відомо, що вагітна четвертою дитиною пішла накопати картоплі для своїх вже трьох малолітніх дітей, які чекали на неї вдома. Наразі обставини моторошного діла з’ясовуються.

Невідомо, чи буде розслідування з боку російських військових, адже проросійські найманці та кадрові офіцери РФ кожного дня порушують усі норми, які були погоджені у Мінську, та усіляко приховують фактичні порушення щодо обіцянок відвести озброєння та військову техніку від лінії зіткнення, не використовувати важке озброєння, не чипати місцевих та не порушувати режим тиші. Натомість, коли повідомляється про появу спостерігачів, окупанти маскують танки, та одиниці бойових машин піхоти між деревами у лісосмугах.