04.11 оборона

Кожного дня цього тижня вороги по декілька разів відкривають вогонь на території Донецької та Луганської областей в зоні проведення Антитерористичної операції. Терористи тренуються не тільки по військовим позиціям українців, але й по житловим будинкам цивільного населення, яке опинилося на умовних точках – на нулі та у сірій зоні. К правило, бойовики використовують піхотне озброєння, з якого гатять вогнем по позиціям військових Збройних сил України.

За інформацією прес-центру АТО, окупанти не припиняють стріляти упродовж декількох годин. Найманці обирають гранатомети і великокаліберні кулемети, які пересилає Російська Федерація в якості гуманітарного конвоя, орудуючи на околицях Авдіївки та Троїцького, що розташовані поблизу окупованого, колись квітучого, Донецька. Представники російсько-окупаційних угруповань не полишають, також, Приморський напрямок та ведуть вогонь на подступах до селищ Мар’їнка і Водяне.

Окупантів, як завжди, не хвилює безпека представників цивільного населення, вони вкотре демонструють зневагу до мирних домовленостей і норм міжнародного гуманітарного права. Російськи найманці та зрадники з українським громадянством обстрілюють житлові будинки мирних мешканців, використовуючи 120-міліметровий калібр мінометів, прирікаючи селян у Водяному на втрату дахів над головою напередодні зимового періоду.

Українські війська наносять удари у відповідь, але у них немає наказу для проведення наступаючих операцій.