3

В Запоріжжі реалізується новий масштабний проект з надання консультативної допомоги всім бійцям антитерористичної операції на Донбасі. Для консультування військових та членів їх родин з проблемних питань вже відкрита спеціальна гаряча лінія. Тут нададуть повну інформацію про всі законодавчі нюанси, пов’язані з отриманням статусу або земельної ділянки, проконсультують по питанням про можливість отримання соціальної допомоги, направлять до спеціалістів, що зможуть надати кваліфіковану психологічну допомогу військовослужбовцям та демобілізованим. На телефони кол-центру вже надходять перші звернення.

Як розповів під час презентації даного проекту керівник координаційного комітету при обласній державній адміністрації Михайло Сушко, однією з найголовніших задач такої лінії є відсічення та попередження випадків шахрайства, з якими дуже часто стикаються учасники АТО: надання статусу учасника АТО, отримання льгот, лікування та реабілітація бійців. Надавати психологічну допомогу консультанти не будуть, проте розкажуть, де її можна буде отримати.

Телефонувати на гарячі телефони лінії бійці АТО та ті, кого хвилюють їх проблеми, можна за телефонами: 068-987-26; 063-621-65-59; 061-239-05-89 в будні дні з 9.00 до 18.00, – повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.