1

Протягом найближчих двох місяців близько 600 призовників будуть призиватися на строкову службу з обласного збірного пункту до військових частин Збройних сил України, Нацгвардії, Державної служби транспорту.

Попередньо заплановано, що перша відправка призовників відбудеться вже 7 жовтня, а остання припадає на 25 листопада 2015 року. З 21 жовтня 10 найкращих строковиків будуть відправлені до елітного підрозділу, – Окремий полк Президента України, – повідомляє заступник обласного воєнкому по роботі з особовим складом Михайло Логвінов.

Наразі в районних та міських військкоматах проводяться медичні комісії, – уточнює М. Логвінов. Вже з 1 жовтня мають розпочати свою роботу призовні комісії під керівництвом заступника голови райдержадміністрації та обласна призовна комісія під керівництвом заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації. В склад цих комісій входять районні та міські військові комісари, представники громадськості, ЗСУ, лікарі. Саме ці комісії визначають ступінь придатності до служби, надають відстрочки. В ході кампанії під назвою «Осінь-2015» планується призивати військовозобов’язаних у віці від 20 до 27 років.

Нагадаємо, що в ЗСУ планується відправити 238 чоловік, в Національну Гвардію України – 275 юнаків, в Державну спеціальну службу транспорту – 30. Також декілька десятків юнаків все ж таки будуть знаходитися в резерві на випадок недоукомплектації військових частин в інших регіонах нашої країни.

Також варто додати, що строковики будуть проходити військову службу в пунктах постійної дислокації і направлятися в зону проведення антитерористичної операції не будуть. Строк проходження служби складе для осіб з вищою освітою – 12 місяців, для осіб з середньою освітою – 18 місяців.