15.11

В Донецькій області на міні підірвався поліцейський автомобіль, в якому перебувало троє поліцейських. Один з них загинув, а двоє наразі знаходяться в лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив В’ячеслав Аброськин, перший заступник Нацполіції., екс-глава поліції Донецької області.

За словами Голови Нацполіції, Сергія Князева, маріупольські поліціанти їхали на виклик по трасі Талаковка-Гнутове, де щодня відбуваються обстріли бойовиками ДНР, напередодні там не було жодних мін, оскільки неодноразово були переміщення військових по даній трасі. Після інциденту була знайдена ще одна прихована міна.

Наші бійці щоразу наражаються на небезпеку в зоні проведення антитерористичної операції, саме тому фонд намагається чимось допомогти. Аби зберегти життя кожного бійця. Так у листопаді були придбані жилети для бійців в/ч 3033 та бійців в/ч 3029 у загальній кількості 220 шт. на загальну суму майже 54 тис. гривень.

Також фонд сплатив майже 4 тисячі гривень на виготовлення меморіальної дошки загиблого бійця, аби була змога вшанувати пам’ять героя, захисника нашого з вами спокою. З таким проханням до фонду звернувся голова Волонтерського центру Запоріжжя.