2

Ще 125 військовослужбовців 9-го окремого полку оперативного призначення Національної Гвардії України прийняли військову присягу на вірність українському народу.

Командир частини полковник Олександр Хоменко поздоровив з цією важливою подією в житті молоде поповнення української армії.

Як розповів командир полку Олександр Хоменко, це вже третя присяга у військовій частині. її прийняли військові, призвані на службу з території Львівської, Тернопільської, Запорізької, Івано-Франківської та Кіровоградської областей. На сьогоднішній день призвано строковиків більше 300 осіб, набір продовжується і буде від 500 чоловік. На даний момент курс молодого бійця вже проходять 175 військовослужбовців.

Зі слів командира, кожний солдат, призваний на строкову службу до Національної Гвардії України, обов’язково проходить навчання зі стройової та вогневої підготовки, військової топографії, тактичної підготовки.

Наразі в 9-му полку оперативного призначення НГУ проходить розформування військовослужбовців, що прийняли присягу по підрозділам. Є й мобілізовані, що проходять не курс молодого бійця, а спеціальний курс військової підготовки. Після нього військові будуть відправлені в зону проведення антитерористичної операції на Донбасі.