3(1)

Полк «Дніпро-1» опублікував дані повітряної розвідки, на якій видно кричущі порушення Мінських домовленостей. Так, поблизу селища Безіменне, що знаходиться на маріупольському напрямку, українська розвідка зафіксувала переміщення 16 БТР, 31 вантажного автомобіля «Урал», станцію наземної розвідки «Леопард» та 7 танків, які знаходяться на озброєнні російської армії.

«Це прямі докази того, що проросійські бойовики не дотримувалися і не збираються дотримуватися Мінських домовленостей, адже танки, згідно з меморандумом, мали бути відведеними на відстань більше 20 км», – говориться в повідомленні полку «Дніпро-1». Також раніше з’явилася інформація про те, що у Горлівці було зафіксовано ворожу військову техніку з нанесеними на неї хрестами для розпізнавання з повітря. Вірогідно, противник готується застосовувати авіацію в зоні бойових дій.

Протягом сьогоднішнього дня в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, за повідомленнями генштабу, суттєво активізувалися снайпери бойовиків – зафіксовано 4 випадки їх роботи в Щасті, Авдіївці та Пісках. Найбільш жорстке протистояння між нашими військовими та терористами залишається на маріупольському напрямку в селищі Широкіно.