2

Сьогодні в рамках проведення п’ятої хвилі часткової мобілізації 70 запоріжців було відправлено на навчання у Львівську область. Мобілізовані будуть проходити навчання в одному з найкращих учбових центрів Сухопутних військ Збройних сил України. За словами заступника обласного військового комісара Михайла Логвінова, військовослужбовців запасу відправили заздалегідь, адже до Львова потрібно їхати близько доби.

Полковник відзначив, що вже закінчилися всі підготовчі заходи з вивчення морально-ділових якостей військовозобов’язаних. Вже було сформовано команду – рядовий та сержантський склад. Вони відправляються на Яворівський полігон, де знаходиться Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Там запорізькі мобілізовані пробудуть близько одного місяця. Після цього військовослужбовців направлять в певні військові частини, де протягом 10-15 днів буде проходити їх бойове злагодження. Потім бійці будуть направлені на захист Батьківщини на Сході України. Окрім цього, завтра для проходження строкової служби в Херсонську область планується відправити ще 30 чоловіків.

Зазначимо, що з час проведення п’ятої хвилі мобілізації, яка триватиме 60 діб, з території Запорізької області планується відправити в ЗСУ близько 800 солдат, сержантів та офіцерів запасу, інші пройдуть службу в Національній Гвардії України.