оборона

Павло Клімкін прокоментував мінські домовленості, які були підписані 12.02.2015. міністр закордонних справ наголосив на тому, що бойовики ДНР з моменту підписання вже більше 13 тисяч разів порушили їх та атакували позиції української армії. Про це Клімкін розповів під час чергового засідання Ради безпеки ООН, що відбулось в Нью-Йорці. Звісно українська держава підтримує мінські домовленості та робить все можливе, щоб мирне життя повернулось на територію країни.

Цікаво те, що Російська Федерація воює з Україною. Саме від Путіна український народ отримав анексію АРК та озброєння для терористів. З моменту підписання мінських угод саме українська армія зазнала значних втрат. Постійні обстріли, операції проти опорних пунктів української армії, тощо – все це картина виконання мінських домовленостей терористами та російською стороною, яка надає бойовикам зброю для проведення операцій. Останнім часом фінансування зменшилось, оскільки видно пошарпану зброю, занедбані установки «ГРАД» та інші види озброєння на позиціях бойовиків.

З моменту підписання мінських угод, які підтримала Рада безпеки ООН, пройшло вже більше 300 днів. З того моменту українська армія тримає позиції, бойовики ДНР постійно обстрілюють українських військових, через що загинули тисячі військовослужбовців. Хотілось би отримати від міжнародної угоди більше гарантій та більшого ефекту.