2

Майже 2 роки (з 13-го вересня 2013 року) відслужив командир 3-го патрульного батальйону військової частини 3033 Національної Гвардії України в місті Бердянськ Запорізької області підполковник Роман Омельченко.

З учорашнього дня його було переведено у відділ територіальної оборони головного управління Національної Гвардії України. Відтепер на Романа Омельченко покладені обов’язки з організації служби на всіх блокпостах цього відомства по периметру зони проведення антитерористичної операції на Сході України.

За час служби в Бердянську тричі з командою свого батальйону знаходився в зоні АТО, провівши там 150 діб. Після чергового повернення із зони АТО, в день створення Національної Гвардії України, міський голова міста Бердянськ Олександр Бакай вручив Роману ключі від однокімнатної квартири в місті.

Роман Петрович Омельченко — представник нового покоління військовослужбовців України: глибоко освічений, інтелігентний та відповідальний командир, що завоював в своєму місті великий авторитет.

В свою чергу, ми бажаємо Роману Омельченко успіхів на новій посаді та подальшого просування по службі. Наразі обов’язки командира Бердянського батальйону виконує заступник комбата батальйону Андрій Полтавський.