30.10 оборона

Окупанти вирішили з легкістю пересуватися через пропускні пункти, встановлені на лінії розмежування між територіями на Донбасі, які підконтрольні Києву та захоплені проросійськими найманцями. Під час сумлінної перевірки документів українськими військовими, при переході на ворожу територію через НКТІ «Новотроїцьке» був затриманий помічник бойовиків, які захищають інтереси Кремля. Зрадник Батьківщини мав намір дістатися Донецька.

За повідомленням Державної прикордонної служби, ще до військового конфлікту затриманий був працівником Державної пенітенціарної служби в період з 2011 року до 2014 року в Донецькій області. Прикордонникам Донецького загону та представникам Національної поліції вдалося провести процедуру затримання громадянина України, який, причетний до співпраці з бойовиками так званої “ДНР”.

Маршрут руху підозрюваного чоловіка був із Волновахи до Донецька, за місцем його мешкання.

Коли місто попало під окупацію проросійських терористів, він не полишив роботу, чим сприяв діяльності окупаційних бандитських угруповань.

Наразі чоловік перебуває у представництві Національної поліції, де уточнюється його біографія та наявність зав’язків з окупантами та пособництво у злочинній діяльності проти України.

До перевірки правоохоронці ставитимуться уважно, адже такі випадки непоодинокі. Наприклад, нещодавно на Донбасі були затримані інформаторка бойовиків та її куратор з “ДНР”, а на території Торецька до українських військових потрапив бойовик медичної роти “ДНР”.