oborona-1

Сьогодні з півночі та до 6ої вечора бойовики 10 разів здійснили обстріли позицій української армії та порушили тим самим режим тиші. Всі довкола кричать про те, що терористи мають дотримуватися мінських угод, але наразі видно, що бойовики не планують дотримуватися режиму тиші, а використовують його для подальших нападів та накопичення сил.

Сьогодні на Донецькому напрямку українську армію обстріляли з гранатометів, стрілецької зброї та кулеметів. При цьому відомо, що тяжка зброя сьогодні була незадіяна. Біля Авдіївки сьогодні було досить тихо, що здивувало самих військових з української сторони. На Луганському напрямку було здійснено обстріл Новоолександрівки з стрілецької зброї. На Маріупольському напрямку режим тиші порушували з кулеметів, стрілецької зброї, гранатометів.

Варто також зазначити про те, що волонтери та рідні бійців АТО почали галасувати щодо якості питної води, що підвозиться в зону АТО. Після звичайних аналізів виявилося, що вода непридатна для споживання. У бійців з’явилося бажання провести тестування, оскільки смак води настільки гидкий, що й описати складно. Волонтери також спробували її та взяли екземпляр для проведення аналізу. Виявляється, що на позиції воду постачають неякісну, а ніхто не хоче з цим боротися. Річ у тім, що бійці на позиціях нам потрібні здорові та зібрані, а ми намагаємося їх отруїти питною водою. Завдяки волонтерам вдається доправити бійцям нормальну воду для вживання, але її запасів не вистачає на велику кількість людей та надовго. Хочеться вірити, що керівництво буде надалі піклуватися здоров’ям бійців та буде перевіряти якість питної води та інших продуктів.