оборона

З 2015 року у місті Запоріжжя функціонує волонтерський центр «Солдатський привал». Ми вже неодноразово писали про необхідність його функціонування, оскільки саме в цьому хостелі можуть зупинитися військові, які опинилися в місті проїздом, знаходяться на лікуванні, родини солдат, які лежать у лікарнях міста. У центрі можна знайти найнеобхідніші речі: харчі, засоби особистої гігієни, пральну машину, ліжко тощо.

У березні місяці Фондом виділено невелику фінансову допомогу волонтерському центру. Придбано харчі та господарські товари для тех., хто зупиниться в хостелі. Витрачено 3 тисячі гривень для цього. Оскільки центр «Солдатський привал» виявився вдалою ідеєю, актуальний та досить популярний, то необхідно розглянути можливість постійно виділяти допомогу на його функціонування.

Олена Ярошенко у березні місяці розповідала у соціальних мережах, що в центрі з’явилася собака. Вони була бездомною, але в центрі її виходили. Виявилося, що вона обожнює військових, тому так і залишилася в центрі «Солдатський привал». Вона підтримує військових, проводжає їх на вокзал, леститься до них. Можливо, вона була бойовою подругою військового, але ніхто не може це підтвердити.

Хочеться нагадати, що військові, які проїздом у місті можуть завжди звернутися до центру. Він знаходиться біля вокзалу «Запоріжжя-1». Близькі солдат, які знаходяться на лікуванні також завжди можуть зупинитися в хостелі, оскільки ліки зараз коштують досить дорого і немає необхідності витрачати гроші ще й на житло. Вам завжди будуть раді, допоможуть, волонтери зроблять все, що в їх силах.