1

Голова правління «Фонд сприяння обороні Запорізької області» нещодавно дізнався про те, що запорізьким захисникам в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України не вистачає коштів на закупку військових аптечок. І лише завдяки допомозі небайдужих громадян та завдяки сприяння Запорізької міської ради, керівництво «Фонду» віднайшло можливість та доукомплектувало наших захисників 9 підсумками та 9 бинтами для тактичних військових аптечок на суму понад 5 тисяч гривень. Ці засоби надання першої медичної допомоги вже передані волонтеру Михайлу Сушко, і зовсім скоро вони будуть відвезені на передову.

Також варто нагадати, що в Україні з понеділка 02 листопада стартував перенесений раніше президентом України Петром Порошенко через місцеві вибори осінній призов до лав Збройних сил України. За планами, на службу в армію мають забрати майже 11 тисяч чоловік. За словами співробітників Запорізького військового комісаріату, цього разу ажіотажу у військкоматах міста та області не буде, адже кожна область має чітко прописаний план, згідно з яким проходить призов.

За повідомленнями ЗМІ, протягом листопада на строкову службу будуть забиратися чоловіки у віці від 20 до 27 років. Зазначається, що 6 тисяч призовників буде служити безпосередньо в ЗСУ, ще 5 тисяч – в Національній Гвардії України. При цьому українці, які мають вищу освіту, будуть служити рік, тоді як інші – 1,5 роки. В той же час в Міністерстві оборони України запевняють, що в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції строковики задіяні не будуть. Чоловікам, придатним до військової служби, варто очікувати відправлення до військових частин, яке розпочнеться вже наступного тижня.