oborona

Ситуація в зоні АТО ускладнюється, кількість поранених збільшується, а їх лікування потребує додаткового фінансування. До Фонду постійно звертаються бійці АТО, їх родичі з проханням посприяти в закупівлі дорогих медикаментів для лікування, проведенні операцій чи встановленні протезів. У вересні місяці Фонд надав адресні допомоги трьом бійцям АТО, які потребували дорогі ліки для одужання. Взагалі допомога надана на суму близька 220 тисяч гривень. Держава не завжди має змогу допомогти своїм героям у відновленні, тому подібні адресні допомоги реально рятують життя.

В зону АТО також постійно проводяться збори медикаментів, які необхідні для швидкого зупинення крові, швидкого прибирання симптомів ОРЗ, спеціалізовані ліки тощо. У шпиталях, де лікують бійців АТО, медичний персонал постійно просить допомагати ліками, продуктами та одягом для бійців. Кожен може прийняти участь у підтримці бійців АТО та надати необхідну посильну допомогу. Об’єднавшись разом, можна буде допомогти багатьом людям, врятувати життя бійців, змінити їх.

Фонд активно допомагає не лише адресно бійцям, але й лікарням, проводить відправку продовольчих товарів, медикаментів в зону АТО. Волонтери також проводять різноманітні акції, які дають змогу кожному прийняти участь та допомогти військовим. Ми завжди раді щедрим пожертвуванням до благодійного фонду, оскільки допомоги потребують бійці АТО, військові частини, самооборона тощо. Необхідно вирішувати першочергові питання та намагатися допомогти героям вистояти та повернутися до звичайного життя.