оборона

До Фонду постійно звертаються військові з цікавими та необхідними проханнями. Бійці в АТО потребують провізії, медикаментів обмундирування тощо. Наразі військова частина № 3029 звернулась з проханням допомогти відновити покрівлю та побудувати баню для нормального процесу прийняття душу тощо військовими. Покрівля давно потребує уваги та ремонту. Її необхідно перекривати, що займе час та коштує досить дорого. Разом з тим. Керівництва військової частини висловило побажання, щоб заразом побудувати невелику баню, яка б дозволила бійцям повноцінно приймати душ тощо. Наразі бійці військової частини використовують баню бійців військової частин № 3033. Власна баня вирішить багато проблем та дозволить іяти оперативніше.

Фондом прийнято рішення фінансування цього проекту у розмірі майже 200 тисяч гривень. Ця сума дозволить перекрити покрівлю та частково профінансувати будівництва окремої бані. При сприянні це якогось волонтерського центру або інвестора – можна буде говорити про повноцінну благодійну акцію.

Якщо говорити про стан подій в зоні АТО, то сьогодні продовжились провокаційні напади на українську армію. В результаті бойовики почали звинувачувати українську сторону в відповідному вогні. Вони стверджують, що військові порушили мінські угоди. Офіційно керівництво української армії спростовує подібні заяви.

Перед святами волонтери збирають для бійців АТО паски, крашанки та інші продукти харчування. Бійці також мають відчути святкову атмосферу, хоча святкувати під час несення служби неможна. Дітки активно малюють поздоровлення для бійців АТО.