oborona

Ситуація в зоні АТО стає все жорсткішою, причому напруження в суспільстві також наростає, адже через складну ситуацію в країні збільшилась кількість пограбувань, розбоїв, сутичок та заворушень. Нерідко серед населення зустрічаються випадки зловживання зброєю, її продажу чи вивезення з зони АТО, ввезення до міст для заворушень.

В таких випадках необхідно, щоб поліція швидко реагувала. Для цього патрульній поліції необхідно створити всі умови. Саме тому Фонд у серпні та вересні місяці виділив 7 тисяч гривень для закупівлі кронштейнів, дротів для ЕГОЗИ, виготовлення металевої двері.

Допомагати патрульній поліції необхідно. Наразі вона новостворена, намагається дійсно діяти ефективно, але без допомоги суспільства це буде дуже складно виконати. Наразі молоді хлопці та дівчата навчені слідкувати за порядком, затримувати порушників, переслідувати їх тощо. Практика показує, що знаходити крадіїв зараз вдається набагато частіше, хоча не завжди вдається повернути вкрадену річ господарю. Патрулювання проводиться часто, причому навіть у середині дворів, що також дещо дисциплінує деяких осіб. Сподіваємося, що поступово патрульна поліція заробить собі авторитет та буде дійсно лякати порушників.

У наших руках посприяти у тому, щоб патрульна поліція працювала ефективніше та мала змогу вчасно зреагувати на сутички, суттєві порушення громадського порядку. У ситуації, яка наразі склалася в країні, нам необхідно мати такого захисника. Ми завжди раді будь-якому фінансуванню та будемо й надалі закуповувати найнеобхідніше для військових частин, правоохоронних органів, бійців АО, самооборони тощо.