oborona

Призовна діяльність продовжується, тому у стінах Запорізького військового комісаріату діяльність не припиняється ніколи. Саме в цю будівлю надходить безліч питань від майбутніх бійців АТО та ветеранів АТО. Керівництво військкомату у вересні місяці звернулося до Фонду з проханням посприяти у покращені умов роботи у будівлі. Для цього було закуплено та встановлено металопластикові вікна на суму більше 54 тисяч гривень. Така закупівля актуальна з урахуванням сезону, оскільки старі вікна випускають тепло з будівлі та стають причиною різних простудних захворювань працівників та відвідувачів.

Попереду говорять про можливість чергової хвилі мобілізації, а це говорить про те, що роботи буде багато, тож ніколи хворіти працівникам. Військкомат активно співпрацює з центром зайнятості, проводить консультаційні зустрічі з бійцями АТО, щоб пояснити їх права. Контрактна армія також проходить через цю структуру. Це вагома ланка у Міністерстві оборони країни, тому варто забезпечити відповідне її функціонування.

Фонд завжди намагається охопити найактуальніші питання для бійців АТО, військових частин, самооборони, військкоматів тощо. Кожен може прийняти участь та направити кошти для належної організації забезпечення бійців АТО, військових частин. Для цього ви можете перерахувати вільні кошти або звернутися до керівництва Фонду та запропонувати свої послуги у якості волонтера. Ми завжди раді будь-які допомозі, підтримці та регулярно надаємо звіти про використання благодійних коштів.