oborona

У сучасних умовах, під час проведення антитерористичної операції Фонд робить все можливе, щоб нагальні потреби військових частин, громадських організацій, бійців АТО, ветеранів АТО тощо задовільнити. Це буває не просто та не завжди виходить виконати все у повній мірі, але керівництво Фонду намагається охопити все необхідне та виділити благодійні кошти на найнеобхідніше.

Так у жовтні місяці допомогу було виділено ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» для закупівлі сніданків, розмальовок, наборів творчості, човну, вудилища на загальну суму 15 тисяч гривень. Це відносно невелика сума для відпочинку та розваг ветеранів АТО. Хлопці повертаються з бойових дій з психологічними та фізичними травмами, тому можливість зібратися разом та щось зробити, часто може стати гарною терапією для повернення до реального життя.

Волонтери Запоріжжя стараються зробити все можливе, щоб забезпечити всім необхідним не лише бійців АТО, які зараз знаходяться в зоні бойових дій, але й підтримати ветеранів АТО, постраждалих бійців, які потребують дорогого лікування. Благодійні кошти направляються на закупівлю медикаментів, оплату операцій, дорогих процедур, виготовлення протезів тощо. Кожен має можливість долучитися до збору коштів та потім отримати повний звіт про їх використання. Бійцям постійно необхідно оновлювати обмундирування, направляти продукти харчування та предмети особистої гігієни. Також для ветеранів АТО організовують адресну допомогу, зустрічі, щоб вони отримали можливість повернутися до свого життя. Спілкуватися з людьми та тими, хто також побував в Ато та їх розуміє найкраще.