oborona

У сучасних умовах роль Запорізького зонального відділу служби правопорядку значно посилилася, оскільки антитерористична операція поступово переросла у військові дії. В таких умовах правопорядок та дисципліна серед військових мають бути на вищому рівні та надійно контролюватися. Саме такі завдання й виконує служба правопорядку.

У листопаді місяці до Фонду звернулося керівництво Запорізького зонального відділу військової служби правопорядку з проханням посприяти у проведенні ремонтних робіт. Відповідно у листопаді-грудні було закуплено будівельні матеріали на суму майже 126 тисяч гривень. Також у грудні місяці було профінансовано ремонт автомобілю на суму майже 2,5 тисячі гривень.

Військові, бійці АТО, служби правопорядку постійно потребують фінансової підтримки. Державне фінансування не дозволяє забезпечувати достойні умови для виконання обов’язків. Бійці АТО зобов’язані волонтерам своїми життями, оскільки саме благодійна допомога дозволяє поповнювати запаси продуктів харчування. Медикаментів, закуповувати спальники, обмундирування тощо. Кожен може долучитися до допомоги, оскільки навіть незначна сума може стати захисним обмундируванням чи необхідними ліками для бійців в зоні АТО. Фонд намагається співпрацювати з військовими частинами, щоб задовольняти негайні потреби та створювати умови для повноцінного захисту Запорізької області та країни в цілому. Знайдіть можливість допомогти українській армії, бійцям, військовим втримати позиції вздовж лінії розмежування та перемогти!