oborona

Українські військові кожного дня ризикують життям в зоні АТО та тримають позиції армії, захищають лінію розмежування та нагадують бойовикам про те, що їм далі не пройти. Взимку умови в зоні АТО стають жахливими, оскільки бійці страждають не лише від поранень, а й від грипу, обморожень, переохолодження тощо. Саме тому волонтери постійно відправляють їм допомогу у вигляді продуктів, чаю, медикаментів, теплих речей.

Потребують допомоги й військові на місцях. Так періодично за додатковим фінансування звертаються війські частини, поліція тощо. У жовтні місяці до Фонду звернулося керівництво Веселівського РВК з проханням допомогти з заміною вікон. Для цих потреб Фондом витрачено 5,5 тисячі гривні. Тепер установа може нормально функціонувати взимку та виконувати свої обов’язки.

Варто відмітити, що волонтери проводять збір коштів для потреб української армії щомісяця. Долучитися може кожен, причому часто організовують святкові ярмарки, концерти та інші події, які б зібрали людей та допомогли зібрати кошти для закупівлі автозапчастин, ремонту авто, закупівлі ліків, спальників, обмундирування тощо. Держава залишає дуже багато прогалин, які заповнюють саме волонтери та небайдужі люди. Залишається сподіватися, що небайдужих людей поступово буде більше, що невелика сума з сімейного бюджету дозволить врятувати комусь життя. Хлопці в зоні АТО ризикують своїм життям, тому варто зробити все можливе, щоб захистити їх. Це можливо, якщо ми зрозуміємо, що необхідно створювати умови для тих, хто нас захищає від ворогів.