оборона

Військові частини та українські бійці потребують допомоги, оскільки офіційного фінансування не вистачає навіть для повноцінного харчування хлопців. Військові частини постійно просять допомоги для реалізації поточного ремонту, усунення негайних аварійних станів, покращення умов для військових, закупівлю запчастин для автомобілів тощо.

Фонд розглядає можливість допомогти кожній військовій частині, оскільки від цього залежить рівень підготовки бійців, умови їх перебування тощо. У березні місяці було виділено військовій частині А2176 Сармат майже 20 тисяч гривень для закупівлі запчастин для відновлення автомобілів з зони АТО та більше 7 тисяч гривень для закупівлі будівельних матеріалів.

Також майже 100 тисяч гривень було виділено для військової частини 3029 для закупівлі будівельних матеріалів. Військові частини потребують модернізації, а наразі їх лише намагаються трохи відремонтувати, щоб мати можливість повноцінно функціонувати.

Будівельні матеріали були закуплені для Бердянського прикордонного загону військової частини 1491 на суму майже 96 тисяч гривень. Для шпиталю військової частини 3309 виділено майже 87 тисяч гривень для закупівлі будівельних матеріалів.

У березні місяці Фонд виділив чимало коштів для проведення необхідних поточних ремонтів у військових частинах, але насправді вони потребують набагато більшого фінансування. Волонтери постійно проводять збори коштів для бійців АТО, тому кожен може допомогти українським військовим, зробити свій внесок для захисту країни. Також можна посприяти у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу тощо для хлопців на передовій. Волонтери регулярно відправляють гуманітарну допомогу в зону АТО.