oborona

На військову прокуратуру покладені важливі повноваження, тому для їх виконання необхідно забезпечити необхідні умови. Саме ця державна структуру наглядає за виконанням Конституції України, чинного законодавства органами військового керівництва та посадовими особами військових частин, організація Міністерства оборони України. Надзвичайно важливі функції які необхідно виконувати.

Керівництво військової прокуратури Запорізького гарнізону розповіло Фонду про жахливі умови праці та великі об’єми інформації, які щодня проходять через працівників. Тому у серпні місяці ми закупили оргтехніку для військової прокуратури на суму майже 127 тисяч гривень. Тепер працівники зможуть краще виконувати свої обов’язки та встигати робити все необхідне в робочий час.

В умовах ситуації, яка склалася в країні, важливо слідкувати за дотриманням прав військовослужбовців, членів їх сімей та інших громадян органами військового керівництва та посадовими особами Міністерства оборони та його структурами. Саме цим і займається військова прокуратура, тому необхідно надати посильну допомогу.

Фонд постійно проводить збір коштів, які потім направляє для вирішення нагальних проблем в обороні міста та області. Ми співпрацюємо з волонтерами, об’єднуємося для конкретних проектів. Детальні звіти про витрачання благодійних коштів завжди вчасно надаються. Кожен може приєднатися до будь-якого проекту, пожертвувати вільні кошти для допомоги військовослужбовцям, допомогти речами, медикаментами тощо. Волонтери постійно проводять збір необхідних речей та відправляють в зону АТО.