oborona

Фонд намагається максимально охопити всі потреби військових, які не фінансуються з бюджету. Постійно в зону АТО направляються продукти харчування та ліки, а військовим частинам надається посильна допомога для вирішення нагальних потреб.

У жовтні-грудні цього року військовій частині А2176 було виділено кошти для закупівлі автомобільних запасних частин. Річ у тім, що автомобілі в зоні АТО мають звичку ламатися. Їх відправляють до військових частин для ремонту, але частіше за все неможливо відновити роботу авто без заміни деяких запасних частин. Було придбано акумулятори, шини, тенти, стартери на суму більше 38 тисяч гривень.

Також для організації навчального процесу для військової частини придбали шкільні дошки та наглядну агітацію на суму близько 13 тисяч гривень. Майбутні солдати та військові мають отримувати необхідний багаж знань щодо тактичних прийомів, методів виживання тощо. Тепер процес навчання буде проходити комфортно та ефективно.

Фонд постійно робить все можливе, щоб підтримати військових, посприяти в виконанні необхідних завдань, профінансувати нагальні потреби. Волонтери проводять збір засобів для закупівлі медикаментів в зону АТО, спальних мішків, бронежилетів, продуктів харчування. З кожним днем потреби військових все більше зростають, а офіційного фінансування не вистачає навіть для закупівлі паливно-мастильних матеріалів тощо. Кожен може долучитися до збору фінансових засобів та перерахувати невелику суму для підтримки військових, бійців АТО у складних зимових умовах в зоні АТО.