оборона

В зоні АТО кожного дня українські бійці ризикують життям для захисту територій держави від нападу ворогів. Військові частини не просто готують військових для оборони країни, але й постійно їх підтримують, забезпечують зв’язок, матеріально-технічну базу, необхідну підготовку. Роль військових частин складно переоцінити, тому Фонд намагається вчасно реагувати на їх прохання про допомогу у закупівлі автозапчастин, будівельних матеріалів тощо.

На початку травня Фондом виділено майже 72,5 тисячі гривень для закупівлі будівельних матеріалів для військової частини А2176 САРМАТ. Також для Бердянського прикордонного загону військової частини 1491 виділено для закупівлі будівельних матеріалів понад 130 тисячі гривень. Військові частини постійно потребують ремонтних робіт, оскільки зазвичай вони знаходяться у старих будівлях, де вже давно не робили капітальних ремонтних робіт. Для забезпечення їх нормального функціонування необхідно привести їх до ладу.

Сьогодні в зоні АТО 22 рази обстріляли позиції українських військових. В результаті один військовий поранений. Наразі бійців в зоні АТО особливо потребують підтримки та допомоги, тому кожен бажаючий може відправити хлопцям ласощі, продукти, речі, гарні слова підтримки. Волонтери постійно збирають на найнеобхідніше, Фонд підтримує бійців завдяки благодійним пожертвуванням, тому не залишайтесь байдужими.